MENU

Kategorie

Pacsafe

Pacsafe to firma założona w 1998 roku przez dwóch australijskich przyjaciół, którzy opłynęli większości oceanów i odwiedzili ponad 80 krajów na całym świecie. Doświadczenia zebrane przez nich samych oraz innych podróżników utwierdziły ich w przekonaniu o słuszności stworzenia zabezpieczeń przed kradzieżą, w ten sposób powstała technologia eXomesh®, która była pierwszą w historii, wielokrotnie nagradzaną technologią zabezpieczeń stworzoną przez Pacsafe.

Dziś produkty marki Pacsafe można znaleźć w ponad 33 krajach na całym świecie, asortyment obejmuje sprzęt wyprawowy, plecaki, torby miejskie, torby damskie, torby i pokrowce na sprzęt fotograficzny, a także szereg akcesoriów turystycznych.

Od samego początku celem każdego produktu marki Pacsafe® jest utrzymanie turystów i ich ekwipunku z dala od wyrachowania złodziei. Pacsafe zapewnia każdemu turyście spokój ducha, także podczas wypraw w mniej uczęszczane rejony świata.

Systemy zabezpieczeń stosowane w produktach Pacsafe:

Panele eXomesh®, ochrona przed kradzieżami przez rozcięcie

Panele eXomesh

Ten rodzaj ochrony toreb Pacsafe to panele umieszczone u dołu i po bokach torby aby chronić się przed rozcięciami.

Złodzieje często rozcinają front lub dół torby a cięższe przedmioty jak portfel lub telefon same wpadają im w ręce. Panele eXomesh chronią najbardziej narażone na przecięcia miejsca toreb.


Zabezpieczenia końcówek zamków przed rozsunięciem

Zabezpieczenie zamków - Smart Zipper

Końcówki zamków często samoistnie rozsuwają się lub są przez nas nie do końca dosuwane. Takie "luki" w zabezpieczeniu są często wykorzystywane przez złodziei w tłumie do powiększenia otwarcia i wyjęcia zawartości torby. W torbach Pacsafe zawsze zamki są dodatkowo zabezpieczane przed rozsunięciem i próbami manipulacji. Nawet kilka karabińczyków może chronić zamki w torbach Pacsafe.


Paski odporne na przecięcia. Technologia Carrysafe®

Zabezpieczenie Carrysafe - przed przeciencia

Wszystkie paski toreb i plecaków Pacsafe są wzmacniane od wewnątrz stalowym rdzeniem. To dlatego, że najczęstsze sposoby kradzieży to właśnie próby ich przecięcia. Są niewidoczne z zewnątrz i stanowią trudy do przecięcia element. Ty też możesz zaskoczyć złodzieja, używając odpornych na przecięcia akcesoriów. Nawet drobne akcesoria takie jak paszportówki czy sekretne portfele noszone pod ubraniem posiadają technologię Carrysafe.


RFIDsafe™ Ochrona kart zbliżeniowych oraz paszportów biometrycznych

Ochrona kart zbliżeniowych i tożsamości

Paszporty, dokumenty, karty identyfikacyjne, karty kredytowe zawierają wrażliwe dane osobowe, które złodzieje są w stanie wykorzystać. Nazywa się to kradzieżą tożsamości. Aby się przed nimi chronić Pacsafe wykorzystuje technologię RFIDsafe w wewnętrznych kieszeniach. Tam przechowywane dokumenty i karty są chronione przed zeskanowaniem.


Klamry pasów z podwójnym systemem otwierania.

Podwójne klamry

Ten rodzaj zamknięcia zamkniesz jednym ruchem. Ale aby otworzyć taki pas musisz użyć obu rąk. Jedną ręką naciskasz blokadę zapięcia, a drugą z dwóch stron uwalniasz zaczepy klamry. Uniemożliwia to złodziejom odpięcie plecaka, biodrówki czy torby. A jednocześnie pozwala Ci w razie konieczności użyć tego rodzaju zabezpieczenia do przypięcia torby do jakiegoś solidnego zabezpieczenia kiedy musisz pozostawić ją na chwilę bez nadzoru. Na przykład w restauracji, w szatni, hostelu wychodząc pod prysznic czy na łodzi podczas nurkowania.

Produkty
Sortuj
Etui na tablet 10" z zabezpieczeniem przeciw kradzieży NFC Pacsafe RFIDtec 300
100.79 PLN
125.99 PLN
Pasek na nadgarstek + zabezpieczenie do tabletu Pacsafe Carrysafe 25i
50.39 PLN
62.99 PLN