MENU

Kategorie

ContigoContigo

Contigo® jest wiodącym innowacyjnym producentem kubków termicznych, butelek na wodę oraz kubków dziecięcych! W Contigo, wiemy, że żyjemy w pośpiechu dlatego tworzymy i patentujemy unikalne technologie AUTOSEAL®, AUTOSPOUT™ aby podróżowało i piło się łatwiej.

Opatentowana technologia AUTOSEAL® w wybranych modelach kubków termicznych i butelkach zamyka kubek automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami czyniąc je w 100% szczelnymi. Wybrane modele kubków termicznych utrzymują najdłużej ciepło ze wszystkich obecnie dostępnych kubków aż do 4 godzin lub zimno aż do 12 godzin czyniąc je idealnymi i w zimie i w lecie. Picie z technologią AUTOSPOUT™ jest tak łatwe jak jedno wciśnięcie guzika. Na sali gimnastycznej, w podróży, szkole.

Technologie zastosowane w butelkach, kubkach i bidonach Contigo:

Technolgia zamknięcia AUTOSEAL®

technologia autoseal w kubkach Contigo
wieczko kubka z zamknięciem autoseal

Opatentowana przez Contigo technologia AUTOSEAL® była pierwszą innowacją, a teraz stała się nr 1 w Ameryce w śród kubków termicznych. 100% szczelność i wygoda użytkowania eliminuje możliwość rozlania się płynu bez względu na to gdzie jesteś, w samochodzie, w biurze, czy domu.

Technologia AUTOSEAL® jest niezwykle prosta w użytkowaniu dzięki czemu możemy pić z kubka używając jednej ręki. W momencie gdy chcemy się napić, wciskamy przycisk co zwalnia uszczelkę, dzięki czemu możemy się napić. W chwili puszczenia przycisku uszczelka się zamyka i kubek staje się w 100% szczelny.


Technolgia ustnika AUTOSPOuT®

technologia autospout w kubkach Contigo
wieczko bidonu zamknięciem autospot

Aby otworzyć butelkę z wodą wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który powoduje odskoczenie ustnika i możemy od razu zacząć pić. Aby uszczelnić butelkę zaginamy ustnik i znów posiadamy 100% szczelność. Butelki z Technologią AUTOSPOUT są tak wygodna, że można z nich korzystać na siłowni, w szkole, czy w podróży. Dzięki rurce w butelce nie musimy przechylać butelki aby się napić.


Technologia AUTOCLOSE®

technologia autoclose w shakerach Contigo
wieczko shakera z zamknięciem autoclose

Technologia AUTOCLOSE pozwala na łatwe i szybkie zamknięcie kubka w celu wymieszania jego zawartości. W chwili kiedy chcemy wymieszać zawartość kubka musimy wyjąć rurkę co spowoduje jego uszczelnienie. Kiedy nasz napój jest już gotowy wkładamy rurkę do kubka i możemy cieszyć się doskonałym smakiem przygotowanego przed chwilą napoju. System zamykania AUTOCLOSE jest wykorzystywany w Shakerach oraz butelkach na wodę.


Izolacja próżniowa

izolacja próżniowa w kubkach termicznych Contigo
izolacja próżniowa w kubkach termicznych Contigo

CONTIGO® w swoich wszystkich kubkach termicznych wykorzystuje technologię izolacji próżniowej, która polega na stosowaniu w kubkach dwóch ścianek między którymi znajduje się próżnia. Takie rozwiązanie zapewnia kubkowi niezwykłe właściwości termiczne. Kubki Contigo, w których wykorzystuje się technologię izolacji próżniowej potrafią utrzymywać ciepło do 6godz a zimno do 12godz.

Stosowanie podwójnych ścianek pozwala zapobiec kondensacji zewnętrznej, czyli osadzaniu się wody na zewnętrznych ściankach kubka. Izolowane próżnią butelki i kubki podróżne są idealne do szerokiej gamy zajęć sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu, a także dla turystów i dzieci.

Produkty
Sortuj
Butelka na wodę dla kobiet Contigo Tranquil 600 ml
40.31 PLN
40.31 PLN