MENU

Kategorie

ContigoContigo

Contigo® jest wiodącym innowacyjnym producentem kubków termicznych, butelek na wodę oraz kubków dziecięcych! W Contigo, wiemy, że żyjemy w pośpiechu dlatego tworzymy i patentujemy unikalne technologie AUTOSEAL®, AUTOSPOUT™ aby podróżowało i piło się łatwiej.

Opatentowana technologia AUTOSEAL® w wybranych modelach kubków termicznych i butelkach zamyka kubek automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami czyniąc je w 100% szczelnymi. Wybrane modele kubków termicznych utrzymują najdłużej ciepło ze wszystkich obecnie dostępnych kubków aż do 4 godzin lub zimno aż do 12 godzin czyniąc je idealnymi i w zimie i w lecie. Picie z technologią AUTOSPOUT™ jest tak łatwe jak jedno wciśnięcie guzika. Na sali gimnastycznej, w podróży, szkole.

Technologie zastosowane w butelkach, kubkach i bidonach Contigo:

Technolgia zamknięcia AUTOSEAL®

technologia autoseal w kubkach Contigo
wieczko kubka z zamknięciem autoseal

Opatentowana przez Contigo technologia AUTOSEAL® była pierwszą innowacją, a teraz stała się nr 1 w Ameryce w śród kubków termicznych. 100% szczelność i wygoda użytkowania eliminuje możliwość rozlania się płynu bez względu na to gdzie jesteś, w samochodzie, w biurze, czy domu.

Technologia AUTOSEAL® jest niezwykle prosta w użytkowaniu dzięki czemu możemy pić z kubka używając jednej ręki. W momencie gdy chcemy się napić, wciskamy przycisk co zwalnia uszczelkę, dzięki czemu możemy się napić. W chwili puszczenia przycisku uszczelka się zamyka i kubek staje się w 100% szczelny.


Technolgia ustnika AUTOSPOuT®

technologia autospout w kubkach Contigo
wieczko bidonu zamknięciem autospot

Aby otworzyć butelkę z wodą wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który powoduje odskoczenie ustnika i możemy od razu zacząć pić. Aby uszczelnić butelkę zaginamy ustnik i znów posiadamy 100% szczelność. Butelki z Technologią AUTOSPOUT są tak wygodna, że można z nich korzystać na siłowni, w szkole, czy w podróży. Dzięki rurce w butelce nie musimy przechylać butelki aby się napić.


Technologia AUTOCLOSE®

technologia autoclose w shakerach Contigo
wieczko shakera z zamknięciem autoclose

Technologia AUTOCLOSE pozwala na łatwe i szybkie zamknięcie kubka w celu wymieszania jego zawartości. W chwili kiedy chcemy wymieszać zawartość kubka musimy wyjąć rurkę co spowoduje jego uszczelnienie. Kiedy nasz napój jest już gotowy wkładamy rurkę do kubka i możemy cieszyć się doskonałym smakiem przygotowanego przed chwilą napoju. System zamykania AUTOCLOSE jest wykorzystywany w Shakerach oraz butelkach na wodę.


Izolacja próżniowa

izolacja próżniowa w kubkach termicznych Contigo
izolacja próżniowa w kubkach termicznych Contigo

CONTIGO® w swoich wszystkich kubkach termicznych wykorzystuje technologię izolacji próżniowej, która polega na stosowaniu w kubkach dwóch ścianek między którymi znajduje się próżnia. Takie rozwiązanie zapewnia kubkowi niezwykłe właściwości termiczne. Kubki Contigo, w których wykorzystuje się technologię izolacji próżniowej potrafią utrzymywać ciepło do 6godz a zimno do 12godz.

Stosowanie podwójnych ścianek pozwala zapobiec kondensacji zewnętrznej, czyli osadzaniu się wody na zewnętrznych ściankach kubka. Izolowane próżnią butelki i kubki podróżne są idealne do szerokiej gamy zajęć sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu, a także dla turystów i dzieci.

Produkty
Sortuj
Bidon, butelka z rurką na trening Contigo Addison 750 ml
84.90 PLN
Shaker, kubek z rurką i automatycznym zamknięciem Contigo Shake&Go 540 ml
85.00 PLN
Bidon, butelka na wodę z tritanu Contigo Swish 500ml
87.00 PLN
Butelka z tritanu na napoje Contigo Ashland 720 ml
99.00 PLN
Butelka na wodę z wkładem na owoce Contigo Cortland 750ml
137.00 PLN
Kubek termiczny Contigo West Loop 470 ml w prezentowym pudełku
156.00 PLN
Kubek termiczny 470 ml Contigo Huron
99.00 PLN
2 kubki termiczne Contigo Pinnacle 470ml (zestaw)
299.00 PLN
Shaker Contigo z pojemnikiem Shake and Go Fit 650ml
97.00 PLN
69.90 PLN
Kubek termiczny 470 ml Contigo West Loop 2.0 470 ml
149.00 PLN
Kubek termiczny Contigo Byron gunmetal 720 ml
149.99 PLN
Bidon termiczny Ashland Chill Contigo 590 ml
149.00 PLN
Kubek termiczny Contigo Pinnacle 300 ml w prezentowym pudełku
139.00 PLN
Bidon termiczny na siłownię lub rower Contigo Devon 650 ml
79.00 PLN
Kubek termiczny z automatycznym zamknięciem Contigo Byron 470 ml
119.00 PLN
Shaker z kulką do odżywek Contigo Shake&Go Fit 820 ml
49.00 PLN